Mindaugo g. 18, 57438, Kėdainiai
Tel. 8 347 60230
El.paštas: gimnazija@atzalynas.kedainiai.lm.lt
Įm. kodas: 191018913
Steigėjas: Kėdainių rajono savivaldybės taryba
New Page 1

Būreliai

        Jaunieji policijos rėmėjai

        Gimnazistų laisvalaikio klubas

        Mokinių demokratinė asociacija

        Ekologų klubas

        ,,Atžalyno" gimnazistų akademija

Neformaliojo  vaikų švietimo užsiėmimų  tvarkaraštis    
  2019-2020 m.m. II pusmetis

Sveika gyvensena, sportas

Būreliai

Val.

Klasė

Vadovas

Pirm.

Antr.

Treč.

Ketv.

Penkt.

Vieta

Jėgos ugdymo

2

I-IV

R.Abarius

 

15.35-
16.20

15.25-
17.10

 

 

Treniruoklių salė

Badmintono

2

I-IV

R.Abarius

 

14.45-
15.30

 16.25-
17.10

 

 

Sporto salė

Vaikinų krepšinis

2

I-IV

D.Butkus

 

 

 

 

 13.50-
14.35

14.45-
15.30

Sporto salė

Tinklinis

3

I-IV

T.Matulis

 

 

 

 14.45-
17.00

 

Sporto salė

Smiginis

2

I-IV

A.Urbšys

 

14.45-
15.30

 

 

13.50-
14.35

Treniruoklių salė

Stalo tenisas

2

I-IV

A.Urbšys

 

 

14.45-
15.30

15.35-
16.20

 

 

Sporto salė

Aerobika

2

I-IV

T.Lukoševičius

 14.45-
15.30

 14.45-
15.30
   

 

Šokių salytė

Technologinis ugdymas

Būreliai

Val.

Klasė

Vadovas

Pirm.

Antr.

Treč.

Ketv.

Penkt.

Vieta

Robotika

3

I-III

T.Matulis

 14.45-
15.30

 

14.45-
15.30

15.35-
16.15

 

 

311 kab.

Programavimo pradmenys

1

I-IV

R.Dapkevičius

  12.55-
13.40

 

 

 

315 kab.

Programavimo pradmenys

1

I-IV

V.Stanevičienė

  14.45-
15.30
 

 

 

 

305 kab.

Jaunieji tyrėjai

2

I-II

I.Ūsienė

 

 

 

13.50-
14.35

14.45-
15.30

 

104 kab. (laboratorija)

Meninis ugdymas

Būreliai

Val.

Klasė

Vadovas

Pirm.

Antr.

Treč.

Ketv.

Penkt.

Vieta

Muzikos studija

2

 I-IV

V.Ašmontienė

 15.35-
16.20

   14.45-
15.30 

 

 

217 kab.

Merginų ansamblis

1

 I-IV

V.Ašmontienė

14.45-
15.30 

 

 

 

 

Aktų salė

Vaikinų ansamblis

1

I-IV

V.Ašmontienė

 

 14.45-
15.30

 

 

 

217 kab.

Kapela

 

1,5

I-IV

V.Ašmontienė

 

 

 

13.50-
14.35
14.45-
15.30

 

Aktų salė

Muzikos svetainė

3

I-II

N.Markevičienė

14.45-
15.30

 

 

14.45-
15.30
13.50-
14.35

217 kab.

Dailės studija

2

I-IV

D.Nurdinova

14.45-15.30
15.40-
16.25

 

 

 

 

224 kab.

Kermika

1

I-IV

D.Nurdinova

 

14.45-15.30

 

 

 

224 kab.

Tautinių šokių kolektyvas ,,Atžalynas"

4

I-IV

D.Pilibienė

 

16.00- 17.30

18.30- 19.30

16.00- 17.30

 

Aktų salė

Pilietinis ugdymas

Būreliai

Val.

Klasė

Vadovas

Pirm.

Antr.

Treč.

Ketv.

Penkt.

Vieta

MDA

2

I-IV

V.Kavaliauskienė

14.45-
15.30

14.45-
15.30

 

 

 

329 kab.

Ekologų klubas

2

III

J.Vaiginienė

 

14.45-
15.30

 

 

14.45-
15.30
 

212 kab.

Savanorių būrelis 1 I-II R.Žikienė       14.45-
15.30
  117 kab.