Mindaugo g. 18, 57438, Kėdainiai
Tel. 8 347 60230
El.paštas: gimnazija@atzalynas.kedainiai.lm.lt
Įm. kodas: 191018913
Steigėjas: Kėdainių rajono savivaldybės taryba
New Page 1

Būreliai

        Jaunieji policijos rėmėjai

        Gimnazistų laisvalaikio klubas

        Mokinių demokratinė asociacija

        Ekologų klubas

        ,,Atžalyno" gimnazistų akademija

Neformaliojo  vaikų švietimo užsiėmimų  tvarkaraštis    
  2018-2019 m.m. II pusmetis

Sveika gyvensena, sportas

Būreliai

Val.

Klasė

Vadovas

Pirm.

Antr.

Treč.

Ketv.

Penkt.

Vieta

Jėgos ugdymo

2

I-IV

R.Abarius

 

 

14.45-
15.30

15.35-
16.20

 

 

Treniruoklių salė

Badmintono

2

I-IV

R.Abarius

 

14.45-
15.30

 

 16.25-
17.10

 

 

Sporto salė

Vaikinų krepšinis

2

I-IV

D.Butkus

 

 

 14.45-
15.30

 

 14.40-
15.25

Sporto salė

Tinklinis

3

I-IV

T.Matulis

 

 

 

 14.45-
17.00

 

Sporto salė

Smiginis

2

I-IV

A.Urbšys

 

14.45-
15.30

 

 

14.45-
15.30

Treniruoklių salė

Stalo tenisas

2

I-IV

A.Urbšys

 

 

14.45-
15.30

15.35-
16.20

 

 

Sporto salė

Aerobika

2

I-IV

T.Lukoševičius

 

 

14.45-
15.30

15.35-
16.20

 

 

Šokių salytė

Technologinis ugdymas

Būreliai

Val.

Klasė

Vadovas

Pirm.

Antr.

Treč.

Ketv.

Penkt.

Vieta

Robotika

3

I-III

T.Matulis

 14.45-
15.30

 

14.45-
15.30

15.35-
16.20

 

 

311 kab.

Programavimo pradmenys

1

I-IV

R.Dapkevičius

   

 

 14.45-
15.30

 

315 kab.

Programavimo pradmenys

1

I-IV

V.Stanevičienė

   

 

14.45-
15.30
 

 

305 kab.

Jaunieji tyrėjai

2

I-II

I.Ūsienė

 

 

 

13.50-
14.35

14.45-
15.30

 

104 kab. (laboratorija)

Chemija mėgintuvėlyje

2

I-II

R.Lažinskienė

 

14.45-
15.30

 

14.45-
15.30

 

312 kab.

Meninis ugdymas

Būreliai

Val.

Klasė

Vadovas

Pirm.

Antr.

Treč.

Ketv.

Penkt.

Vieta

Muzikos studija

2

 I-IV

V.Ašmontienė

 13.50-
14.35

15.35-
16.20

   

 

 

216 kab.

Merginų ansamblis

1

 I-IV

V.Ašmontienė

 

 

14.45-
15.30 

 

 

217 kab.

Vaikinų ansamblis

1

I-IV

V.Ašmontienė

 

 

 

14.45-
15.30

 

219 kab.

Kapela

 

1,5

I-IV

V.Ašmontienė

 

 

15.35-
16.50

 

 

Aktų salė

1,5

I-IV

R.Mickevičius

 

 

 

 

Kino kūrybinės dirbtuvės

2

I-IV

V.Kaziukonis

  14.45-
15.30
15.35-
16.20

 

 

 


 

221 kab.

Muzikos svetainė

3

I-II

N.Markevičienė

13.50-
14.35

14.45-
15.30

14.45-
15.30

 

   

217 kab.

Dailės studija

2

I-IV

D.Nurdinova

 

 

 

 14.45-
15.30
15.40-
16.25

 

224 kab.

Tautinių šokių kolektyvas ,,Atžalynas"

6

I-IV

D.Pilibienė

 

 

18.00- 19.30

15.35-
16.20

16.25- 17.10

 

Aktų salė

Dramos būrelis

2

I-IV

A.Aksomaitytė-Ščiukienė

 

 

 


 

13.50-
14.35

14.45-
15.30

Aktų salė

Pilietinis ugdymas

Būreliai

Val.

Klasė

Vadovas

Pirm.

Antr.

Treč.

Ketv.

Penkt.

Vieta

MDA

2

I-IV

V.Kavaliauskienė

  14.45-
15.30

14.45-
15.30

 

 

 

329 kab.

Gimnazistų klubas

1

I-IV

V.Ašmontienė

  14.45-
15.30
   

 

211 kab.

Ekologų klubas

2

III

J.Vaiginienė

14.45-
15.30

 

14.45-
15.30

 

 

212 kab.

Savanorių būrelis 1 I-II R.Žikienė     14.45-
15.30
    117 kab.
  • Pamokų laikas:
  • 1. 8.00 - 8.45
  • 2. 8.55 - 9.40
  • 3. 9.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30


  • Lankomumas:
  • Dabar lankosi: 11
  •