New Page 1

Ekonomikos mokymas: Pasiekti rezultatai

Istorija Tikslai, uždaviniai Junior Achievement Pasiekti rezultatai Mokomoji - praktinė firma ,,Auksinis ryšys"

• 1999 m.PMF „Auksinis ryšys“ dalyvavo III praktinio mokymo firmų mugėje Kaune, iškovota antroji vieta suteikė teisę dalyvauti Tarptautinėje mugėje Austrijoje;
• 1999 m.PMF „Auksinis ryšys“ Tarptautinėje mugėje Zalcburge (Austrijoje) – pateko į geriausiųjų dešimtuką;
• 2000 m. PMF „Auksinis ryšys“  IV Lietuvos praktinio mokymo firmų mugėje Klaipėdoje – pelnė darbščiausios ir sąžiningiausios firmos vardą;
• 2001 m.PMF „Auksinis ryšys“  V Lietuvos praktinio mokymo firmų mugė Alytuje – laimėjo populiariausios firmos titulą;
• 2002 m. PMF „Auksinis ryšys“  I Tarptautinėje praktinio mokymo firmų mugė Marijampolėje – laimėjo apdovanojimą už tvarkingiausiai vedamą buhalterinę apskaitą.
• 2003 m. PMF „Auksinis ryšys“ II Tarptautinėje praktinio mokymo firmų mugėje Šiauliuose pelnė originaliausio stendo taurę ir teisę dalyvauti Tarptautinėje mugėje Bratislavoje.
• 2003 m. lapkričio mėnesį PMF „Auksinis ryšys“ Tarptautinėje mugėje Bratislavoje pardavė produkcijos už 215 000 Lt ir sudarė 20 bendradarbiavimo sutarčių.
• 2004 m. kovo mėnesį PMF ,,Auksinis ryšys“ III Tarptautinėje praktinio mokymo firmų mugėje Panevėžyje buvo apdovanotas dviem taurėm: už originaliausią stendą, už geriausią gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti bei laimėjo geriausio mugės katalogo nominaciją.
• 2005 m. balandžio mėnesį PMF „,Auksinis ryšys“ IX Lietuvos verslo praktinio mokymo firmų mugėje Rietave buvo apdovanotas taure už originaliausią stendą bei diplomais už gebėjimą dalykiškai pristatyti verslo praktinio mokymo firmos veiklą ir už geriausią mugės reklaminę akciją.
• 2005 m. respublikiniame VEMP’o konkurse A.Dudonis ir M. Šimkus užėmė II vietą.
• 2006 m. X Tarptautinėje verslo praktinio mokymo firmų mugėje Vilniuje PMF „Auksinis ryšys“ apdovanotas taure už geriausią savo firmos, jos prekių ir paslaugų reklamą.
• 2007 m. XI Tarptautinėje  verslo praktinio mokymo firmų mugėje  Visagine PMF „Auksinis ryšys“ apdovanotas taure už geriausią bendravimą ir bendradarbiavimą.
• 2008 m.  Tarptautinėje  verslo praktinio mokymo firmų mugėje  Zagrebe sudaryta sandorių už 100 000 litų.
• 2008 m. XII Tarptautinėje  verslo praktinio mokymo firmų mugėje  Kaune  PMF „Auksinis ryšys“ apdovanotas „Išradingiausios komandos“ diplomu.
• Mokiniai, įgiję ekonominių žinių, tęsia mokslą aukštosiose ir aukštesniosiose ekonominės pakraipos mokyklose.
• Mokiniai ir mokytojai dalyvauja tarptautiniuose projektuose.
• Ekonominės žinios ugdo mokinių ekonominį mąstymą, raštingumą, padeda jiems suvokti pagrindinius šalies ekonominius rodiklius bei tarptautinės ekonomikos dėsningumus ir tendencijas.

• ,,Auksinio ryšio“ pasiekimai tęsinys į  gimnazijos svetainę

• 2009 m. tarptautinėjė VPMF mugėje Šiauliuose mūsų darbuotojas Tomas Tarasevičius iškovojo geriausio mugės vadybininko titulą.

• 2010 m. tarptautinėje VPMF mugėje Panevėžyje ,,Auksinis ryšys” apdovanotas už geriausią radijo reklamą.

• 2011 m. tarptautinėje 15-toje VPMF mugėje Alytuje ,,Auksinis ryšys”  apdovanotas už geriausią bendradarbiavimo rezultatą mugėje bei už geriausią reklaminį filmuką.

• 2012 m. tarptautinėje 16-toje VPMF mugėje Vilniuje ,,Auksinis ryšys” iškovojo bronzą  už originaliausią stendą.

• 2013 m. tarptautinėje 17-toje VPMF mugėje Utenoje ,,Auksiniam ryšiui” įteikta bronza už geriausią gebėjimą reklamuoti savo firmą, jos prekes ir paslaugas.

• 2014 m. tarptautinėje 18-toje VPMF mugėje Kaune ,,Auksinis ryšys” apdovanotas  sidabru už geriausią gebėjimą bendrauti ir  bendradarbiauti.

• 2015 m. tarptautinėje 19-toje VPMF mugėje Klaipėdoje ,,Auksiniam ryšiui” atiteko bronzinis diplomas už geriausią gebėjimą reklamuoti savo VPMF, jos prekes ir paslaugas.