Mindaugo g. 18, 57438, Kėdainiai
Tel. 8 347 60230
El.paštas: gimnazija@atzalynas.kedainiai.lm.lt
Įm. kodas: 191018913
Steigėjas: Kėdainių rajono savivaldybės taryba

Naujienos

Gimnazijos ekologų klubo nariai kartu su vadove Jūrate Vaiginiene dalyvavo tarptautinėje parodoje ,,Žiemos puokštė", kuri vyko Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje. Gimnazistai parodai paruošė dvi Kalėdų puokštes.


Gruodžio 1-mą dieną gimnazijoje vyko respublikinio konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai" II etapas.
SVEIKINAME mūsų gimnazijos komandą - konkurso nugalėtoją - Aistę Kuliešaitę, Viktoriją Baliuckaitę, Gerdą Mikuliavičių, Beną Guogą, Daimoną Ambrazą ir komandos vadoves Gražiną Bičkienę ir Jūratę Vaiginienę.
Ačiū IIb už geranorišką pagalbą, Ugnei už dainas, o Gabrielei, Matui ir Augustinui už konkurso pravedimą


Konkursas „Matematikos uždavinys Lietuvos 100-mečiui“

Vilniaus Simono Daukanto progimnazija, bendradarbiaudama su Vilniaus Gedimino technikos universitetu, organizuoja respublikinį integruotą matematikos ir informacinių technologijų piešinių konkursą. Šių metų konkurso tema – „Matematikos uždavinys Lietuvos 100-mečiui“.

Konkurso tikslas – paskatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į matematiką, rasti ir su tekstų rašykle išreikšti savitas, drąsias, patrauklias matematikos interpretacijas. Konkursas yra skirtas 5–12 klasių mokiniams. Konkurso dalyvių užduotis – sukurti matematinių uždavinių iliustracijas, naudojantis tekstų rašyklėmis („MS Word“, „Open Office Writer“ ir kt.), vien tik iš įvairiausių figūrų.

Konkurso laimėtojai bei juos ruošę mokytojai bus apdovanojami diplomais ir prizais. Visiems dalyvavusiems mokytojams ir mokiniams bus įteikti pažymėjimai, patvirtinantys dalyvavimą respublikiniame konkurse.

Svarbiausios datos:

 • nuo gruodžio 1 d. iki vasario 3 d. pateikiami darbai;

 • nuo vasario 4 d. iki vasario 15 d. vertinami darbai;

 • vasario 16 d. skelbiami konkurso nugalėtojai.

Detalius konkurso nuostatus bei anketą galima rasti svetainėje www.superit.lt/konkursas dokumentų skiltelyje. Iškilus klausimams, rašykite el. paštu konkurso.piesiniai@gmail.com.

Lauksime aktyvaus Jūsų dalyvavimo!


„Mokykla– Europos Parlamento ambasadorė“
Šiais mokslo metais mūsų gimnazija dalyvauja projekte ,,Mokyklos - Europos parlamento ambasadorės“.
Programos tikslas - skatinti aktyvų jaunimo domėjimąsi Europos Sąjungos sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento vaidmeniu Europos demokratijoje.
Kėdainių ,,Atžalyno“ gimnazija vykdydama programos „Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės" veiklas oficialiai įsteigė ES informacijos lentyną. Knygos, leidiniai, žemėlapiai ir kita medžiaga yra gimnazijos bibliotekoje. #MEPALietuva
Lapkričio 23 dieną gimnazijoje lankėsi Arnoldas Pranckevičius - Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas. Su gimnazistais diskutavo apie Europos ir Lietuvos aktualijas. Apie pilietiškumą, pasitikėjimą valstybe, sveikatos ir švietimo reformas Lietuvoje.


Gimnazijos komanda, rajono mokyklų svarsčių kilnojimo varžybų antros vietos laimėtoja (2017-11-23)


"100 vardų-veidų-akimirkų Lietuvai" - gimnazijos projektas Lietuvos nepriklausomybės šimtmečiui.
Lapkričio 24 dieną gimnazijoje lankėsi I-os gimnazijos laidos abiturientai Monika Dovidaitė ir Ignas Rusilas. Ačiū už gyvenimišką pamoką.


Lapkričio 22 dieną gimnazistai susitiko su Arnoldu Pranckevičiumi - Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovu.

Plačiau skaitykite...


Sveikiname komandą ,,Sodrūs vyrai" ir jų mokytojas Audrą Rutkauskienę ir Vilmą Paulauskienę Jaunimo pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projekto ,,Nepamiršk parašiuto“ baigiamojo etapo žaidimo ,,Protų kovos“ regioniniame ture užėmus II vietą.
Linkime komandai sėkmės respublikiniame baigiamajame ture, kuris vyks lapkričio 24 dieną Vilniuje.

Plačiau skaitykite:


Atžalyno gimnazijoje lankėsi Kėdainių miesto seniūnas Valentinas Tamulis ir Kėdainių krašto muziejaus direktorius Rimantas Žirgulis. Susitikimo metu gimnazijos bendruomenės nariai padėkojo už bendradarbiavimą vykdant projektą TILTAI-BRIDGES-בריקן apie Kėdainiuose buvusią žydų bendruomenę. Gimnazistai pasidalino pastaruoju metu sukurtu pristatymu apie senąsias Kėdainių žydų kapines. Susitikimo metu prisijungė Eli Rabinowitz (Australija), kuris kėdainiečių žydų vardu padėkojo miesto seniūnui už jo indėlį tvarkant senąsias Kėdainių žydų kapines, padėkos žodį tarė ir rabinas Natan Katzel, o muzikiniu kūriniu pasidalino Tzvi Friedl. Susitikimo metu buvo aptarta tolimesnė bendradarbiavimo veikla. Svečiams buvo padovanoti gimnazijos mokinių piešti Kėdainių miestą vaizduojantys piešiniai.Lapkričio 9 dieną gimnazijoje vyko Jaunimo pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projekto ,,Nepamiršk parašiuto" baigiamojo etapo žaidimo ,,Protų kovos" rajoninis turas.

Plačiau skaitykite...


Kvietimas Dalyvauti Barclays Technologijų Akademijoje

,,Barclays” technologijų centro Lietuvoje darbuotojų inicijuojama ,,Technologijų Akademija” grįžta trečiajam sezonui. Prieš tai apsilankę jūsų gimnazijoje susilaukėme nemažo moksleivių susidomėjimo, tad tikimės jog ir šį kartą gimnazistams netruks noro bei motyvacijos dalyvauti. Savo ruožtu kviečiame informacinėmis technologijomis besidominčius 10-12-ų klasių moksleivius burtis į komandas ir registruotis atrankai į 16-ą savaičių truksiančią akademiją, kurios metu bendradarbiaudami su IT ir projektų valdymo specialistais jaunuoliai dirbs ties užsibrėžtų projektų įgyvendinimu. Praėjusių sezonų ,,Technologijų Akademijos” dalyviai sukūrė mobiliąsias aplikacijas savo mokyklai ir miestui, sukonstravo droną bei suprogramavo kelioliką kitų aplikacijų skirtų aktualioms problemoms, pavyzdžiui jaunimo užimtumo, spręsti. Kviečiame pasidalinti šia žinute su mokytojais bei moksleiviais, registracijos pabaiga – 2017 Gruodžio 1 d.

Nuoroda į registraciją:
http://busiu.eu/straipsniai/65/busiu-it-specialistas-tech-akademijaSVEIKINAME Respublikinio konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai" I etapo nugalėtojų komandą - Aistę Kuliešaitę, Viktoriją Baliuckaitę, Gerdą Mikuliavičių, Beną Guogą, Daimoną Ambrazą ir komandos vadoves Gražiną Bičkienę ir Jūratę Vaiginienę.


Kviečiame mokytis programuoti

KTU informatikos fakultetas (if) kviečia moksleivius į 2017-2018 m. m. mokymų ciklą „Programavimo pamokėlės“. Nemokamos ir nuotolinės pamokėlės bus skirtos visiems moksleiviams, norintiems išmokti programuoti C++ programavimo kalba. Moksleiviai, kurie nuoširdžiai ir atsakingai mokysis, gaus sertifikatus!
Pamokėlės vyks lapkričio-gegužės mėnesiais. Pirmoji pamokėlė bus paskelbta š. m. lapkričio 1 d.
Registracija ir lygio nustatymo testas vyks nuo š. m. spalio 23 d. iki spalio 30 d.

REGISTRACIJA goo.gl/jx9Kz6 (nuoroda atnaujinta)


Pagalbos Linija - tai yra internetinė platforma, kurioje per akimirką galima psichologui užduoti klausimą, gauti atsakymą bei paskaityti praktinių patarimų kituose atsakymuose.

Nežinai, kaip pasielgti? Turi keblų klausimą? Kamuoja abejonės, stresas ar problemos santykiuose?

Virtualus psichologas - nuolatinė pagalba

Turite klausimų, susijusių su stresu, motyvacija, depresija ar santykiais? Užduokite (ne)asmeninį klausimą neatskleisdami savo tapatybės bet kuriuo paros metu.

www.tunevienas.lt/pagalbos-linija


Spalio 16 dieną gimnazijoje vyko FLEX programos pristatymas. Renginį suorganizavo IIa klasės mokinė Bernadeta Karpavičiūtė.


100 vardų-veidų-akimirkų Lietuvai - gimnazijos projektas Lietuvos nepriklausomybės šimtmečiui.


Spalio 10 dieną gimnazistai dalyvavo Krašto apsaugos dienoje Ruklos Motorizuotoje pėstininkų brigadoje Geležinis vilkas.


Spalio 9 dieną Evelina Galinkevičė (III d), Giedrius Galvanauskas (IV d) ir biologijos mokytoja Irena Ūsienė buvo pakviesti į susitikimą su dr. Modestu Ružausku, vyresniuoju mokslo darbuotoju, dirbančiu LSMU Mikrobiologinių tyrimų laboratorijoje


„Sniego gniūžtė rugsėjį...“

Kėdainių skyrių “Žingsnis”, kuris įsikūręs mūsų gimnazijoje, aplankė ypatingas ir labai lauktas žmogus - Jack'as, vienas iš "Operation Snowball" įkūrėjų! Labai džiaugiamės jo atvykymu bei kartu praleista jaukia popiete.

“Kodėl taip lyja?
Netark sudie man dar…
Kodėl taip lyja? “
K. Kerbedžio dainos žodžiais kviečiame džiaugtis, mylėti, grįžti iš visur: melo, netikrumo, beatodairiško VARTOJIMO - visko.
Šiandien, gal būt, sunku patikėti, jog atsiranda jaunų žmonių, kurie nevartoja, kurie nesisvaigina ir, maža to, skatina ir kitus to nedaryti bei kviečia prisijungti prie blaiviai nusiteikusios “Sniego gniūžtės”. Mus nustebino, jog prie būrelio veiklos prisijungti panoro ne tik “Atžalyno”, bet ir šviesus Šviesios gimnazijos jaunimas, bei vienas Josvainių (netgi!) gimnazistas. Šaunu – siela džiaugiasi! Vadinasi, mūsų tauta po truputį juda į priekį - teisingu ŽINGSNIU.
Vis dar lyja…

Sniego gniūžtės koordinatorius Valdas Kaziukonis


Spalio 3 dieną  Kėdainių „Atžalyno" gimnazijos gimnazistai laikė Konstitucijos egzaminą


Konkursas „Skaitmeninis plakatas saugaus eismo tema“

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius skelbia konkursą „Skaitmeninis plakatas saugaus eismo tema“.

Konkurse gali dalyvauti formaliojo ir neformaliojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių mokiniai su vadovu.

Skaitmeninį plakatą pateikti iki 2017 m. spalio 27 d. internetinėje erdvėje http://www.lmnsc.lt/formos/saugus_eismas/ 

Nuostatai...


Kviečiame dalyvauti konkurse

Startuoja moksleivių skaitmeninių žemėlapių konkursas „MANO ŽEMĖLAPIS LIETUVAI“!

Kviečiame kurti skaitmeninius žemėlapius ir dalyvauti konkurse, skirtame Lietuvos valstybės atkyrimo šimtmečio paminėjimui! Jau trečiąjį kartą UAB „Hnit-Baltic“ kartu su Ugdymo plėtotės centru, Vilniaus universiteto Geomokslų instituto Kartografijos ir geoinformatikos katedra bei Lietuvos geografų draugija organizuoja žemėlapių kūrimo konkursą ir kviečia 3-12 klasių Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų mokinius ar kūrybines grupes (iki trijų mokinių) kurti ir dalyvauti!

Plačiau...


Gimnazijos taryba

Tarybos pirmininkė

Rūta Berankienė
 

Tarybos pirmininko pavaduotoja Rima Stanionienė
 
Tarybos sekretorė Greta Šiulytė
 

Nariai:

Mokytojai:

 

Zita Želnienė
Dalia Baltrimavičienė
Violeta Vaitkevičienė
Daiva Nurdinova
 
Mokinių atstovai:
Bernadeta Karpavičiūtė
Ieva Dervinytė
Marius Butkus
Živilė Vareikaitė
 
Tėvų atstovai: Jolanta Mikulevičienė
Audronė Skirevičienė
Nerijus Sadzevičius
Daina Kačegavičienė

 


SVEIKINAME gimnazijos mokinių TARYBĄ!

Bernadeta Karpavičiūtė
Ieva Dervinytė
Marius Butkus
Greta Šiulytė - pirmininkė
Živilė Vareikaitė


eTwinning stovykloje gali būti ir Tu... tai paskatinimas tiems, kas dalyvauja eTwinning projektinėje veikloje. Programos vadovė-Aušra Nesterovienė


eTwinning projektas

Informacija po stovyklos:

http://www.etwinning.lt/etwinning-mokiniu-stovykla-matuojames-virtuves-sefo-kepure

Mūsų mokinių eTwinning-o receptas


Gimnazija buvo apdovanota Europos Kokybės ženkleliu

Sveikiname! Mūsų gimnazija buvo apdovanota Europos Kokybės ženkleliu už puikią eTwinning projekto "ANYTHING IS POSSIBLE" veiklą. Tai reiškia, kad mūsų mokinių ir mokyklos veikla buvo pripažinta aukščiausiame europiniame lygmenyje.
Taip pat,  projektas bus eksponuojamas specialiame Europos portalo puslapyje adresu 
www.etwinning.net.

Projekto vadovė – Aušra Nesterovienė, Programos „Asmeninis tobulėjimas“ vadovė.


Bendraujame ir bendradarbiaujame...
Rugsėjo pabaigoje 1c klasės gimnazistai ir klasės vadovas Valdas Kaziukonis prisijungė prie Europos judėjimo savaitės NOW MOVE-2015 renginių ir draugiškai sportavo. "Atžalyno" gimnazijos „Kino kūrybinės dirbtuvės“ apibendrino ir įprasmino patirtas akimirkas. Už pagalbą dėkojame Kėdainių švietimo pagalbos tarnybos metodininkei Aušrai Nesterovienei.


Nepralošk savo gyvenimo

2015 m. rugsėjo 30 d. duomenimis, nuo 2004 m. į Lošimų priežiūros tarnybą kreipėsi 3902 asmenys su prašymais apriboti patekimą į lošimų organizavimo vietas.

Tyrimų duomenimis, Lietuvoje daugiau nei pusė (53 %) 18 – 40 metų amžiaus vyrų, gyvenančių didžiuosiuose Lietuvos miestuose, yra lošę azartinius lošimus. Trečdalis (33 %) aktyvių lošėjų pripažino, jog lošimas jiems kelia finansinių, psichologinių, bendravimo su šeima, draugais problemų.

Būkime atsakingi, dėmesingi, neabejingi savo ir kitų gyvenimams.

Nepralošk savo gyvenimo

Vaizdo klipą galite peržiūrėti čia:

https://www.youtube.com/watch?v=zoVe_rKn4dE

Vaizdo klipo nuorodą galima atsisiųsti šiuo adresu:

http://www.lpt.lt/wp-content/uploads/klipas/LPT%20Reklama%203.mov (~109 MB)

http://www.lpt.lt/wp-content/uploads/klipas/LPTReklama3.mp4 (~2.6 MB)

 

 

Lošimų priežiūros tarnyba 
prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos 
Ukmergės g. 222, LT-07157 Vilnius 
Tel.  
(8 5)  233 6246, fax. (8 5)  233 6225

El. paštas skirmante.paukstiene@lpt.lt

http://www.lpt.lt/


"eTwinning diena", skirtas tarptautinės  eTwinning programos 10-mečiui (I-IV klasėms)

Gegužės 13 d.  gimnazijoje susibūrė Kėdainių eTwinning šeima... Renginio metu eTwinning projektus pristatė mažieji l/d "Pasaka" atstovai, Josvainių ir "Atžalyno" gimnazijų mokiniai, Specialiosios mokyklos auklėtiniai. Visi dalyviai atliko kūrybines užduotis, rašė palinkėjimus programai, smagiai leido laiką drauge.

https://www.youtube.com/watch?v=ezOSbGrt3vE

http://muge.eu/programos-etwinning-10-eti-svente-ir-kedainiu-atzalyno-gimnazija/


eTwinning projekinis susitikimas

         Gegužės 7 d. tarptautinė eTwinning programa visoje Europoje šventė 10-ąjį gimtadienį. Mūsų komanda vyko į Utenos Dauniškio gimnaziją, kur vyko projektinis mokinių susitikimas. Mes pristatėme eTwinning projektą 4XRAM (“Keturių kartų atmintis”), gaminome atvirukus su palinkėjimais, dalinomės mintimis apie projektinę veiklą, susipažinome su gimnazijos aplinka bei mokiniais dalyvavusiais šiame projekte, apžiurėjome pačią Uteną ir Molėtų observatoriją. Projektinis susitikimas paliko gan didelį įspūdį: daug pamatėme, daug sužinojome, gavome dovanų, o taip pat linksmai, turiningai praleidome dieną.

Rūtenis Urbšys ( I a)


Projekto "Anything is possible" veiklų pristatymas:

Dalyvaujame dar viename tarptautiniame eTwinning projekte „ History of the city through 4 generations“ (RAMx4). Projekto tikslas – tyrinėti ir pristatyti Kėdainių krašto istoriją per keturias kartas.

Projekto veiklos grupę sudaro istorijos mokytoja metodininkė Lina Blinstrubienė ir auklėtinių komanda.


Gimnazijoje 2014-2015 m.m. įgyvendinamas tarptautinis projektas „ANYTHING IS POSSIBLE“

 jau r i e d a...

Pagrindiniai projekto tikslai: puoselėti savanorystės principus ir savanoriškų veiklų pagalba ugdyti socialiai atsakingą pilietį.

Visų pirma subūrėme šaunią ir atsakingą projekto komandą. Projekto dalyviai tapo projekto idėjos šeimininkais: jie ne tik dalyvaus aktyviose veiklose, bet ir kurs pristatymus, dalinsis informacija apie vykdomas savanorystės principais grindžiamas veiklas.

Projekto komandoje ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Mokytojo Valdo ir  Kūrybinių dirbtuvių pagalba pristatėme mokyklą mūsų projekto partneriams  https://www.youtube.com/watch?v=5GjK96hK5cQ  ,sukūrėme plakatą ir jau suplanavome artimiausias savanorystės projektines veiklas :

2014 m. gruodžio 19 d. dalyvausime, kursime ir padėsime renginyje, skirtame socialiai remtiniems vaikams Dienos centre („Laiptai į viltį“); 2014 m. gruodžio 21 d. prisijungsime prie Padėkos popietės Kėdainių mieste ir visą gruodžio mėn. talkinsime  veiklose „Žiemiški džiaugsmai“ (parama ruošiant dovanėles ir kt.).


Oficialus dokumentas Erasmus+ paprogramės eTwinning patvirtinto projekto kortelė.

Mūsų projektinis plakatas. Parengė Kamilė Naruševičiūtė, Ia klasės mokinė, projekto dalyvė


Gimnazijos mokytojai dalyvavo Respublikinėje-metodinėje praktinėje konferencijoje ,,Mokyklos ir šeimos sėkminga partnerystė". Jos metu mokytojos Valda Ašmontienė ir Aušra Ščiukienė skaitė pranešimą ,,Kartų kaita mokykloje".
Plačiau - http://tklase.jimdo.com/respublikin%C4%97-metodin%C4%97-praktin%C4%97-konferencija-mokyklos-ir-%C5%A1eimos-s%C4%97kminga-partneryst%C4%97/ 


Lapkričio 13 dieną gimnazijos mokytojai, dalyvaujantys projekte ,,T klasė" ,  dalyvavo Panevėžio Alfonso Lipniū560progimnazijoje vykusioje Respublikinėje-metodinėje praktinėje konferencijoje ,,Mokyklos ir šeimos sėkminga partnerystė". Jos metu mokytojos Valda Ašmontienė ir Aušra Ščiukienė skaitė pranešimą ,,Kartų kaita mokykloje".
Plačiau - http://tklase.jimdo.com/respublikin%C4%97-metodin%C4%97-praktin%C4%97-konferencija-mokyklos-ir-%C5%A1eimos-s%C4%97kminga-partneryst%C4%97/


Gimnazijos mokytojų komanda dalyvavo ES projekte ,,T klasė". 

 
Gimnazijos mokytojų komanda dalyvauja ES projekte ,, T klasė ". 

Filmas apie gimnazijos istoriją:


Filmas apie mūsų vertybes ir prioritetus:


 • Pamokų laikas:
 • 1. 8.00 - 8.45
 • 2. 8.55 - 9.40
 • 3. 9.50 - 10.35
 • 4. 11.05 - 11.50
 • 5. 12.00 - 12.45
 • 6. 12.55 - 13.40
 • 7. 13.50 - 14.35
 • 8. 14.45 - 15.30


 • Lankomumas:
 • Dabar lankosi: 5
 •