Mindaugo g. 18, 57438, Kėdainiai
Tel. 8 347 60230
El.paštas: gimnazija@atzalynas.kedainiai.lm.lt
Įm. kodas: 191018913
Steigėjas: Kėdainių rajono savivaldybės taryba
Biologijos rajoninė olimpiada
Mokinių pasiekimai 2019-2020 m.m.

(2018-2019 m.m. archyvas)


Rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Gabija Galentaitė - II kl. (mokytoja Irutė Abarienė) - I vieta

Agota Malinauskaitė - IV kl. (mokytoja Asta Krapikienė) - I vieta

Orinta Našlėnaitė - I kl. (mokytoja Julija Mažeikienė) - III vieta

Nedas Kondrackis - II kl. (mokytoja Irutė Abarienė) - III vieta


Rajoninė fizikos olimpiada

Augustė Lukošiūtė IIa kl.   (mokytoja Dalia Čiužienė) - I  vieta

Nedas Kondrackis   II kl. (mokytoja Dalia Čiužienė) -  II vieta
Gvidas Šutkus  III kl.  (mokytoja  Dalia Čiužienė) -  II vieta

Vaiva Paškevičiūtė  IV kl.   (mokytoja Vida Micevičienė) - III  vieta


Rajoninė rusų kalbos olimpiada

Valerija Rusinova - III kl. (mokytoja Violeta Vaitkevičienė) - I vieta

Gintarė Miknevičiūtė - II kl. (mokytoja Violeta Vaitkevičienė) - II vieta

Iveta Denisova - II kl. (mokytoja Tatjana Amniakova) - III vieta


Gimnazijos merginų tinklinio komanda (mokytojas Tomas Matulis), rajono merginų tinklinio varžybose užėmė I vietą.


Rajoninė matematikos olimpiada

Orinta Našlėnaitė Ia - I vieta (mokytoja Sonata Danielienė)
Ernestas Granauskas  IIe  - II vieta (mokytoja Aušra Matažinskienė)
Augustė Lukošiūtė IIa  -  III   vieta (mokytoja Aušra Matažinskienė)
Karolina Augustinaitė   IVd -  II vieta (mokytoja Aušra Matažinskienė)
Naglis Kriūnas IVc -  III vieta (mokytoja Dalia Baltrimavičienė)


Rajoninė muzikos olimpiada

Ugnė Šimatonytė - III kl. (mokytoja Neringa Markevičienė) - II vieta


Rajoninė biologijos  olimpiada

Aistė Vainauskaitė IVd kl. - I vieta (mokytoja Irena Ūsienė)

Ieva Cibulskaitė  Ib kl. - II vieta (mokytoja Vera Remenčienė)

Andrita Mackelytė  IIa kl. - II vieta (mokytoja Irena Ūsienė)

Gintarė Miknevičiūtė   IIe kl. - II vieta (mokytoja Vera Remenčienė)
Miglė Ašakaitė  Ib kl. - III vieta (mokytoja Vera Remenčienė)
Ieva Paškevičiūtė  Ia kl. - III vieta (mokytoja Vera Remenčienė)
Modesta Rimdeikaitė  IIIc kl. - II vieta (mokytoja Irena Ūsienė)


Rajoninė chemijos olimpiada

Naglis Kriūnas - IV kl. (mokytoja Rasa Lažinskienė) - I vieta

Orinta Našlėnaitė - I kl. (mokytoja Rasa Lažinskienė) - II vieta

Augustė Lukošiūtė - II kl. (mokytoja Rasa Lažinskienė) - II vieta


Rajoninė informatikos olimpiada

Augustė Lukošiūtė, IIa kl., (mokytojas Romualdas Dapkevičius) -  III vieta


52-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas (rajono etapas)

Aleksandras Gozmanas, III kl. (mokytojos Diana Šilkaitienė, Asta Krapikienė) -  laureatas

Valerija Rusinova, III kl. (mokytojos Diana Šilkaitienė, Asta Krapikienė) -  laureatė

Severina Raišytė, III kl. (mokytojos Diana Šilkaitienė, Asta Krapikienė) -  laureatė

Akvilė Petrauskaitė, III kl. (mokytojos Diana Šilkaitienė, Asta Krapikienė) -  laureatė

Marta Maksimova III kl. (mokytojos Diana Šilkaitienė, Julija Mažeikienė) -  laureatė


Dainų dainelė

Sausio 16-ąją Jonava sukvietė dainos entuziastus iš aplinkinių rajonų - Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkurso ,,Dainų dainelė 2020" III etapo zoninis atrankos turas, kuriame dalyvavo mūsų gimnazistė Ugnė Šimatonytė (mokytoja Neringa Markevičienė). Vertinimo komisija, vadovaujama Lietuvos operos ir baleto teatro solisto Edmundo Seiliaus, išklausė 37 pasirodymus, kuriuose dalyvavo 116 konkurso pretendentų iš Jonavos, Kaišiadorių, Ukmergės, Kėdainių, Alytaus ir Varėnos rajonų.


SVEIKINAME!
Kalėdos - stebuklų išsipildymo metas ir svajonės jau pildosi... Gruodžio 12 dieną Kėdainių muzikos mokykloje vyko ,,Dainų dainelės" II-asis etapas, kuriame pasirodė Miglė Markovaitė ir pelnė nominaciją už jautriausią pasirodymą (mokytoja V. Ašmontienė), ir Ugnė Šimatonytė, kuri tapo laureate (mokytoja N.Markevičienė).


Sveikiname jaunimo šokių kolektyvą ,,Atžalynas"  ir kolektyvo vadovę Danutę Pilibienę šokių konkurso ,,Aguonėlė" nacionaliniame ture užėmusius I vietą.

 

SVEIKINAME!
Gimnazijos svarsčių kilnojimo komandą, rajono mokyklų svarsčių kilnojimo varžybų nugalėtoją! Mokytojas Regimantas Abarius.


Tarptautiniame vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkurse ,,Dialogai su gamta. Mano kraštas" nominacija už įstaigų minimalizmą Judita Kvederytė - IIb kl. Mokytoja Daiva Nurdinova


Sveikiname Urtę Kavoliūnaitę respublikiniame tapybos konkurse ,,Spalvos ir vaizduotės galia" laimėjus III - ąją vietą. Mokytoja Daiva Nurdinova


SVEIKINAME jaunimo šokių kolektyvą ,,Atžalynas " ir jo vadovę Danutę Pilibienę konkursiniame festivalyje,, Aguonėlė 2019" laimėjus I vietą ir iškovojus teisę dalyvauti nacionaliniame ture.


SVEIKINAME Kėdainių r. savivaldybės jaunųjų talentų konkurso ,,GALIM 2019" I turo dalyvę Ugnę Šimatonytę, kuri vertinimo komisijos atrinkta į baigiamąjį konkurso etapą. Mokytoja Neringa Markevičienė.


SVEIKINAME ,,Atžalyno" komandą, konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai" I-mojo turo nugalėtoją! Komandą ruošė Jūratė Vaiginienė ir Gražina Bičkienė.

 
     
 

Sveikiname rajono mokyklų kroso estafečių nugalėtojus!!!

 

  • Pamokų laikas:
  • 1. 8.00 - 8.45
  • 2. 8.55 - 9.40
  • 3. 9.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
  •