El.paštas: info@atzalynogimnazija.lt
Projektas

Projektas ,,Integruotas gamtos mokslų ir vokiečių kalbos mokymas"

Mokykla antrus metus dalyvauja Goethe's instituto organizuojamame projekte ,,Integruotas matematikos ir vokiečių kalbos mokymas". Dalyko ir užsienio kalbos mokymas (is) - tai dalyko mokymas(is) užsienio kalba, pamokoje derinant užsienio ir gimtosios kalbos vartojimą dalyko turiniui perteikti.
Projekte dalyvauja vokiečių kalbos mokytoja Ramunė Misiūnienė ir matematikos mokytoja Aušra Matažinskienė. Mokytojos nuolat kelia savo kvalifikaciją, dalyvauja seminaruose ir mokymuose, stebi integruotas pamokas kitose mokyklose, veda ,,Atžalyno" gimnazijoje integruotas vokiečių kalbos ir matematikos pamokas bei dalijasi savo patirtimi su kitų mokyklų projekto dalyviais. Šiuo metu projekte dalyvauja 52 Lietuvos mokyklos.
Mūsų mokykloje šiais metais projektinę veiklą vykdo Iab, IIad klasių mokiniai.

,Mokykla- Europos Parlamento ambasadorė
Šiais mokslo metais mūsų gimnazija dalyvauja projekte ,,Mokyklos - Europos parlamento ambasadorės".
Programos tikslas - skatinti aktyvų jaunimo domėjimąsi Europos Sąjungos sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento vaidmeniu Europos demokratijoje.
Kėdainių ,,Atžalyno" gimnazija vykdydama programos ,,Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės" veiklas oficialiai įsteigė ES informacijos lentyną. Knygos, leidiniai, žemėlapiai ir kita medžiaga yra gimnazijos bibliotekoje. #MEPALietuva
Lapkričio 23 dieną gimnazijoje lankėsi Arnoldas Pranckevičius - Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas. Su gimnazistais diskutavo apie Europos ir Lietuvos aktualijas. Apie pilietiškumą, pasitikėjimą valstybe, sveikatos ir švietimo reformas Lietuvoje.

eTwinning stovykloje gali būti ir Tu... tai paskatinimas tiems, kas dalyvauja eTwinning projektinėje veikloje. Programos vadovė-Aušra Nesterovienė

Mūsų mokinių eTwinning-o receptas

Gimnazija buvo apdovanota Europos Kokybės ženkleliu

Sveikiname! Mūsų gimnazija buvo apdovanota Europos Kokybės ženkleliu už puikią eTwinning projekto "ANYTHING IS POSSIBLE" veiklą. Tai reiškia, kad mūsų mokinių ir mokyklos veikla buvo pripažinta aukščiausiame europiniame lygmenyje.
Taip pat,  projektas bus eksponuojamas specialiame Europos portalo puslapyje adresu
www.etwinning.net.

Projekto vadovė – Aušra Nesterovienė, Programos „Asmeninis tobulėjimas“ vadovė.

"eTwinning diena", skirtas tarptautinės  eTwinning programos 10-mečiui (I-IV klasėms)

Gegužės 13 d.  gimnazijoje susibūrė Kėdainių eTwinning šeima... Renginio metu eTwinning projektus pristatė mažieji l/d "Pasaka" atstovai, Josvainių ir "Atžalyno" gimnazijų mokiniai, Specialiosios mokyklos auklėtiniai. Visi dalyviai atliko kūrybines užduotis, rašė palinkėjimus programai, smagiai leido laiką drauge.

eTwinning projekinis susitikimas

Gegužės 7 d. tarptautinė eTwinning programa visoje Europoje šventė 10-ąjį gimtadienį. Mūsų komanda vyko į Utenos Dauniškio gimnaziją, kur vyko projektinis mokinių susitikimas. Mes pristatėme eTwinning projektą 4XRAM (“Keturių kartų atmintis”), gaminome atvirukus su palinkėjimais, dalinomės mintimis apie projektinę veiklą, susipažinome su gimnazijos aplinka bei mokiniais dalyvavusiais šiame projekte, apžiurėjome pačią Uteną ir Molėtų observatoriją. Projektinis susitikimas paliko gan didelį įspūdį: daug pamatėme, daug sužinojome, gavome dovanų, o taip pat linksmai, turiningai praleidome dieną.

Rūtenis Urbšys ( I a)

Projekto ,,Anything is possible" veiklų pristatymas:

Dalyvaujame dar viename tarptautiniame eTwinning projekte „ History of the city through 4 generations“ (RAMx4). Projekto tikslas – tyrinėti ir pristatyti Kėdainių krašto istoriją per keturias kartas. Projekto veiklos grupę sudaro istorijos mokytoja metodininkė Lina Blinstrubienė ir auklėtinių komanda.

Oficialus dokumentas Erasmus+ paprogramės eTwinning patvirtinto projekto kortelė.

Mūsų projektinis plakatas. Parengė Kamilė Naruševičiūtė, Ia klasės mokinė, projekto dalyvė

Gimnazijoje 2014-2015 m.m. įgyvendinamas tarptautinis projektas „ANYTHING IS POSSIBLE“

jau r i e d a...

Pagrindiniai projekto tikslai: puoselėti savanorystės principus ir savanoriškų veiklų pagalba ugdyti socialiai atsakingą pilietį.

Visų pirma subūrėme šaunią ir atsakingą projekto komandą. Projekto dalyviai tapo projekto idėjos šeimininkais: jie ne tik dalyvaus aktyviose veiklose, bet ir kurs pristatymus, dalinsis informacija apie vykdomas savanorystės principais grindžiamas veiklas.

Projekto komandoje ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Mokytojo Valdo ir  Kūrybinių dirbtuvių pagalba pristatėme mokyklą mūsų projekto partneriams  https://www.youtube.com/watch?v=5GjK96hK5cQ  ,sukūrėme plakatą ir jau suplanavome artimiausias savanorystės projektines veiklas :

2014 m. gruodžio 19 d. dalyvausime, kursime ir padėsime renginyje, skirtame socialiai remtiniems vaikams Dienos centre („Laiptai į viltį“); 2014 m. gruodžio 21 d. prisijungsime prie Padėkos popietės Kėdainių mieste ir visą gruodžio mėn. talkinsime  veiklose „Žiemiški džiaugsmai“ (parama ruošiant dovanėles ir kt.).

Gimnazijos mokytojai dalyvavo Respublikinėje-metodinėje praktinėje konferencijoje ,,Mokyklos ir šeimos sėkminga partnerystė". Jos metu mokytojos Valda Ašmontienė ir Aušra Ščiukienė skaitė pranešimą ,,Kartų kaita mokykloje".
Plačiau - http://tklase.jimdo.com/respublikin%C4%97-metodin%C4%97-praktin%C4%97-konferencija-mokyklos-ir-%C5%A1eimos-s%C4%97kminga-partneryst%C4%97/

Lapkričio 13 dieną gimnazijos mokytojai, dalyvaujantys projekte ,,T klasė" ,  dalyvavo Panevėžio Alfonso Lipniū560progimnazijoje vykusioje Respublikinėje-metodinėje praktinėje konferencijoje ,,Mokyklos ir šeimos sėkminga partnerystė". Jos metu mokytojos Valda Ašmontienė ir Aušra Ščiukienė skaitė pranešimą ,,Kartų kaita mokykloje".

Gimnazijos mokytojų komanda dalyvavo ES projekte ,,T klasė".

Gimnazijos mokytojų komanda dalyvauja ES projekte ,, T klasė ".